Ons team

De Driesprong - Ons team -

Inge Aben-Weijs

Directeur

i.weijs@aves.nl

Lees hier meer over Inge.

De Driesprong - Ons team -

Janet Brandsma

Leerkracht groep 1-2

j.brandsma@aves.nl

Lees hier meer over Janet.

De Driesprong - Ons team -

Mariƫlle Buijsrogge

Leerkracht groep 3-4

m.buijsrogge@aves.nl

Lees hier meer over Mariëlle.

De Driesprong - Ons team -

Marjolein Matijsen

Leerkracht groep 3-4

m.matijsen@aves.nl

Lees hier meer over Marjolein.

De Driesprong - Ons team -

Jessica van Beek

Leerkracht groep 5-6

j.vanbeek@aves.nl

Lees hier meer over Jessica.

De Driesprong - Ons team -

Marloes Matthijsen

Leerkracht groep 6-7

m.matthijsen@aves.nl

Lees hier meer over Marloes.

De Driesprong - Ons team -

Patrick de Vries

Leerkracht groep 8

p.devries@aves.nl

Lees hier meer over Patrick.

De Driesprong - Ons team -

Wendy Roowaan

Intern Begeleider.

w.roowaan@aves.nl

Lees hier meer over Wendy.

 

Onze Facebookpagina